سبد خرید 0

نکات کلیدی در انتخاب لوستر

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | چهارشنبه 23 فروردین 1396 در ساعت 17 : 29 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

این روز ها دیگر کسی نمانده که با لوستر ها و انواع نور تاب ها آشنایی نداشته باشد و از آنها در طراحی داخلی منزل و محل کار خود از آنها استفاده نکرده باشد. همانطور که مشخص است نورتاب ها یکی از اصلی ترین عنصر های تکمیل کننده دکوراسیون منزل هستند و در هر نقطه از منزل نقش خود را به خوبی ایفا میکنند.

 

وقتی شما وارد مغازه ی فروش لوستر میشوید با تنوع بالایی در لوستر مواجه میشوید که ممکن است شما را در انتخابتان سر در گم کند و در نهایت یک لوستر نامناسب و البته با قیمت بالایی خریداری کنید و پس از منتقل کردن آن به منزل متوجه شوید که لوستر مناسب منزل شما نیست و نسبت به خانه شما نور کم و یا نور بیش از حدی تولید میکند.

 

در ابتدای امر خرید لوستر باید به این نکته توجه کنید که خانه ی شما چند متر است، ارتفاع سقف تا کف منزل شما چقدر است و چه مقدار لوازم در محلی که قرار است برای آن لوستر تهیه کنید وجو دارد؟

پس از جواب دادن به سوالات بالا به فروشگاه لوستر مراجعه کرده و انتخاب دقیق و مناسب را انجام دهید.

خانه های بزرگ، مرتفع و پر وسیله لازم است تا از لوستر های بزرگ و پر شاخه استفاده کنند تا نور به همه ی قسمت های منزل برسد همچنین برای خانه های کوچک و با ارتفاع و لوازم کم بهتر است از لوستر های سقفی استفاده شود. این موضوع که لامپ مورد استفاده در لوستر از چه نوعی است و سربالا یا پایین بودن لوستر نیز در انتخاب شما موثر خواهد بود. 

 

درصورتی که مایل به استفاده از نور زیادی در محیط خود هستید پیشنهاد ما استفاده از لوستر های سرپایین میاشد که بیشترین مقدار نور را در محیط ساطع میکنند ولی درصورتی که از لامپ های هالوژنی نیز در منزل استفاده میکنید و لوستر تنها جنبه زیبایی در منزل شما دارد میتوانید از لوستر کوچک و سربالا با لامپ های شمعی استفاده نمایید تا علوه بر زیبایی روشنایی نسبی داشته و نور خانه را کامل نمایند.

 

توصیه ما این است که در یک محیط از لوستر و آباژور با یکدیگر استفاده کنید به این که لوستر نور سرد و بی روحی را از خود ساطع میکند ولی آباژور با ایجاد سایه روشن و تیره ورح و لطافتی بی نظیر به محیط می بخشد از این رو استفاده از این دو در کنار هم خانه شما را زیباتر از پیش خواهد کرد.

 

نظر بسیاری از طراحان دکوراسیون بر این است که افراد به جای استفاده از تعداد زیادی لامپ از لوازم بازتاب دهنده ی نور استفاده کنند لوازمی مانند لوازمی که در آن از شیشه و فلز استفاده شده است که بتوانند نور فریبنده تولید کنند تا خانه نورانی تر به نظر آید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()