سبد خرید 0

موارد کلیدی خرید لوستر

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | ﺳﻪشنبه 26 ارديبهشت 1396 در ساعت 11 : 22 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

ایمنی لوسترها

بهتر است برای جلوگیری از آسیب دیدن حباب های لوستر آنها را از بدنه ی لوستر جدا کرده و پس از آویزان کردن لوستر مجددا حباب ها را به لوستر متصل نمایید. قبل از آویزان کردن لوستر باید به این نکته توجه نمایید که تحمل سقف شما به چه میزان است و خارج از ظرفیت سقف به آن لوستر آویزان نکنید.

توجه نکردن به اهمیت این نکته باعث میشود که سقف شما ترک بخورد یا اینکه فرو ریزد و برای شما و یا افراد خانواده تان خطر جانی به وجود آورد

جانمایی مناسب

یکی از نکاتی که امروزه شاید کمتر به آن توجه شود این است که بهترین حالت لوستر برای حداکثر سازی زیبایی و کارایی آن است که تعداد شاخه های آنرا با تعداد فرد در نظر بگیریم، این کار در مرحله اول باعث میشود تا نور بیشتری از سقف به خانه بتابد و همچنین اعداد فرد جلوه زیبایی خاصی به محیط می بخشند.

همسانی سقف ها و لوسترها

در زمان خرید لوستر باید به ابعاد و فاصله سقف تا کف منزل خود به خوبی دقت کنید. در صورتی که در خانه ای با سقف کوتاه زندگی میکنید بهتر است از لوستر هایی استفاده کنید که به سقف چسبیده اند و در اصطلاح عامیانه به لوستر سقفی معروف اند، اما در صورتی که سقف خانه شما به اندازه کافی ارتفاع دارد باید از لوستر های آویز استفاده نمایید و آنها را تا حد قابل قبولی به کف خانه نزدیک نمایید تا هم از نظر روشنایی و هم از نظر زیبایی بهترین حالت را برای منزل خود به ارمغان آورده باشید.

هدف از نصب لوستر

خانه ها با چند لامپ ساده هم روشنایی کافی را پیدا میکنند، اما چرا افراد به دنبال خرید لوستر می روند؟ جواب کاملا مشخص است به دلیل آنکه در سرشت آدمی است که به دنبال زیبایی باشد به همین خاطر او به دنبال زیبا تر کردن منزل خود به وسیله لوستر می باشد.

 مهمان نورانی خانه ما

برای این مکان از لوسترهایی با دو تا سه شاخه استفاده کنید. برای اینکه زیبایی لوستر بیشتر به چشم بیایید، حتما در جانمایی آن نهایت دقت را به خرج بدهید. مثلا اگر در خانه مبلیمان استیل دارید حتما لوستر را به گونه ای نصب کنید که با انعکاس نور توسط مبلمان، روشنایی دو چندانی به اطراف ساطع و خانه شما غرق در نور و روشنایی شود.

لوستری برای ناهار

در صورتی که مایل به استفاده از لوستر بر سر میز نهار خوری خود هستید بهتر است تا لوستر را به اندازه ای به میز نزدیک نمایید که بتواند تمام میز را روشن نماید این کار علاوه بر زیبا و رمانتیک کردن فضا باعث روشنایی بیشتر خانه نیز میشود.

لوسترهای کهنه

لوستر ها پس از چند سال دیگر ظاهر و کارایی ابتدایی خود را از دست میدهند و شما به فکر تعویض آن با لوستر نو و دور انداختن لوستر کهنه می افتید. پیشنهاد ما این است که از دور انداختن لوستر کهنه منصرف شوید و به جای این کار آنرا به یکی از مراکز تعمیر لوستر سپرده و با هزینه ای اندک و با ایجاد تغییراتی لوستر کهنه ی خود را با ظاهری جدید تحویل بگیرید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()