سبد خرید 0

لوستر مناسب برای هر بخش از منزل

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | چهارشنبه 20 ارديبهشت 1396 در ساعت 10 : 54 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

لوستر های مناسب اتاق پذیرایی

برای اینکه بتوانید برای پذیرایی خود بهترین لوستر ممکنه را انتخاب کنید باید به یک سری نکات توجه کنید که اولین نکته آن این است که لوستر سنتی تنها مناسب دکوراسیون سنتی می باشد و برای دکوراسیون کلاسیک  لوستر کلاسیک مناسب تر است به همین منظور شاهد این هستیم که بر روی ستون و شاخه های لوستر با دست طرح و نقش داده میشود تا باعث زیبا تر شدن و جلوه بیشتر آن شوند. البته باید در نظر داشته باشید که لوستر کلاسیک دو مشکل اساسی دارند که شامل وزن زیاد آنها و احتمال سیاه شدن تدریجی در صورت عدم رسیدگی مناسب می باشد. ذکر این نکته لازم است که لوستر هایی که از جنس برنج، نقره و آب طلا هستند نسبت به لوستر های برنزی از قیمت بالاتری بر خوردار می باشند.

پیشنهاد ما برای خانه های ویلایی استفاده از لوستر های کریستالی می باشد این دست از لوستر ها که سراسر از کریستال پر شده اند. لوستر های کریستالی معمولا برای خانه های عادی که نه از دکوراسیون سنتی و نه مدرن استفاده میکنند به کار می رود، در صورتی که برای منزل خود از لوستر کریستالی استفاده میکنید باید بتوانید کریستال اصل از تقلبی را تشخیص دهید. کریستال اصلی بی رنگ و بدون حباب است.

لوستر اتاق پذیرایی

در صورتی که میخواهید زیبایی خانه خود را دو چندان کنید. به همین منظور میتوانید از لوستر های شید دار استفاده کنید. شید باعث پخش شدن ملایم نور در سطح منزل میشود ولی تنها مسئله ای که در این میان وجود دارد تزئینی بودن اینگونه لوستر ها می باشد و شما باید برای استفاده از لوستر شید دار حما از دیوار کوب یا آباژور برای تامین مناسب نور نیز استفاده کنید.

یک نکته مهم برای خرید لوستر  شید دار وجود دارد و آن این است که در انتخاب جنس شید ها دقت نمایید تا حرارت لامپها به شید ها آسیبی وارد نکند. راهنمایی ما برای خرید شید ها این است که شید ها را در رنگ های معقول تری تهیه نمایید تا بتوانید آنها را با سایر رنگها هماهنگ کنید و لوستر خود را زیبا تر نمایید.

لوستر مناسب اتاق خواب

لوستر های پخش کننده نور به هیچ وجه برای اتاق خواب مناسب نیستند به دلیل آنکه با انتشار نور فراروان بر روی خواب شما و کیفیت آن تاثیر میگذارند بهترین گذینه برای اتاق خواب استفاده از لوستر هایی است که نور را به سمت سقف هدایت میکنند  و علاوه بر زیبایی خاصی که به نورپردازی اتاق خواب شما میدهند باعث ایجاد نور ملایم بر روی تخت خواب شما میشود.

انتخاب لوستر برای آشپزخانه

برای آشپزخانه بهترین انتخاب، انتخاب یک لوستر آویز می باشد که آنرا بر روی میز آشپزخانه نصب مینمایند و میتوان به آنها تا 3 روشنایی اضافه کرد.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()