سبد خرید 0

لوستر مجلسی

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | شنبه 20 خرداد 1396 در ساعت 11 : 16 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

این روز ها کمتر خانه ای وجود دارد که در آن نتوان یکی از دو مدل لوستر و یا چراغ های سقفی را یافت. دلیل استفاده ی مردم جهان از لوستر این است که میتوان با صرف فضای کمتری تعداد بیشتری لامپ را مورد استفاده قرار داد و در نتیجه روشنایی منزل یا محل کار را تا حد قابل قبولی ارتقاع داد در نتیجه از به کار بردن لامپ های زیاد در جای جای خانه جلو گیری به عمل می آید و زیبایی خانه دو برابر می شود.

لوستر ها انواع و اقسام گوناگونی دارند که هر یک به اقتصای شکل و فرم آنها برای قسمت های مختلف منزل و یا محل کار مورد استفاده قرار میگیرند. یکی از این نوع لوستر ها لوستر مجلسی می باشد. لوستر های مجلسی قالبا در سالن پذیرایی مورد استفاده قرار میگیرند و هدف آنها فراهم کردن نور در کنار ایجاد حس خوشایند و لذت بخش به مهمانان و صاحب منزل می باشد.

لوستر مجلسی با طراحی و شیک خود در دسته ی لوستر لوکس قرار میگیرد و به همین دلیل از قیمت بالاتری نسبت به لوستر های معمولی با ظاهری ساده بر خوردار هستند.

لوستر مجلسی میتواند بر دو مدل لامپ خور و لوستر های ال ای دی  ساخته شود که با توجه به فرم منزل و دکوراسیون آن و همچنین تمایل صاحب خانه میتوان هر یک از این دو مدل را برای منزل تهیه نمود.

در صورتی که تمایل به خرید لوستر مجلسی دارید میتوانید از نمونه های قرار داده شده بر روی سایت دیدن نمایید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()