سبد خرید 0

لوستر دو طبقه

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | ﺳﻪشنبه 26 ارديبهشت 1396 در ساعت 11 : 20 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

لوستر در انواع مختلفی تولید و روانه بازار میشود یکی از این انواع لوستر دو طبقه است که ساختار ساخت آنان با لوستر های معمولی تفاوت هایی دارد یکی از این تفاوت ها دو طبقه بودن شاخه های آنهاست که در ادامه ی آن به سیم کشی دو طبقه نیز نیاز پیدا میکند. لوستر های دو طبقه به دلیل حجم بیشتری که نسبت به لوستر های معمولی میگیرند نیازمند این هستند که از سقف به میزان بیشتری فاصله داشته باشند به همین دلیل است که باید زنجیری با طول بیشتر برای لوستر های دو طبقه در نظر گرفت.

از مزایای استفاده از لوستر های دو طبقه میتوان به افزایش نور دهی آنها اشاره کرد. این گونه لوستر ها بیشتر مناسب خانه هایی با سالن خیلی بزرگ می باشند زیرا میتوانند نور کافی را برای روشنایی این سالن ها فراهم کنند و دیگر نیازی به استفاده از چند لوستر برای روشنایی محل نیست.

اما اصلی ترین عیب این دست از لوستر ها هزینه ی بالای آنها به همراه سختی تمیز کردن آنها می باشد. تمیز کردن لوستر های دو طبقه به دلیل زیاد بودن تعداد شاخه ها نسبت به لوستر معمولی بسیار سخت تر است همچنین قیمت آنها نیز بیشتر می باشد به همین خاطر است که هر کسی به سراغ خرید لوستر دو طبقه نمی رود و این دست از لوستر ها طرفداران مخصوص به خود را دارند

شما با گشتی در بازار فروش لوستر میتوانید انواع متنوعی از لوستر های دو طبقه را ببینید و در صورت تمایل یک لوستر دو طبقه برای محل کار یا محل زندگی خود خریداری نمایید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()