سبد خرید 0

عمده دلایل خرید مجدد لوستر

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | ﺳﻪشنبه 26 ارديبهشت 1396 در ساعت 11 : 39 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

یکی از اصلی ترین نیاز های انسان در محیط منزل و یا سرکار نورپردازی کافی و لازم در محیط است، زیرا خاطر او را آرام و برای او احساس آسایش و امنیت ایجاد میکند و لوازم منزل را جلوه ای دو برابر می بخشد.

نور پردازی مناسب در منزل میتواند سبب رفع خستگی در افراد شود همچنین میتواند بر روی شخصیت افراد نیز تاثیرات بسازی گذارد

با یک مثال ادامه میدهیم، حتما تا به حال به حال و هوای متفاوت خود در فصل بهار و پاییز دقت کرده اید همین تغییر در مردم اروپا که در بیشتر فصول سال با آب و هوای بارانی و بدون آفتاب مواجه هستند و مردم صحرا نشین عربستان که با آفتاب و گرما ارتباط مستقیم دارند نیز صدق میکند.

یک نورپردازی ایده آل میتواند تمام نیاز های انسان به نور را پاسخ دهد و به او احساس آرامش خاصی اعطا کند، این در حالی است در صورتی که  نورپردازی بد میتواند در فرد احساس ناخوشایندی ایجاد نماید و در فرد باعث اضطراب و استرس شود حتی نور کم  هم میتواند موجب عصبانیت ، سر درد  شود.

امروزه هر خریداری که به قصد خرید لوستر به مراکز فروش لوستر مراجعه میکنند تنها به ظاهر و زیبایی لوستر اهمیت داده و کارایی و میزان روشنایی و تناسب لوستر با منزلشان کمتر توجه میکنند.

این در حالی است که یکی از مهم ترین دلایل اینکه مردم مجددا برای خرید لوستر جدید اقدام میکنند به این خاطر است که در هنگام خرید لوستر قبلی خود دقت لازم را نداشته و با یککی از مشکلات زیر رو به شده اند.

1- عدم همخوانی لوستر با فضای خانه از نظر اندازه

2- عدم همخوانی لوستر با فضای خانه از نظر دکوراسیون

3- عدم نور کافی برای روشن کردن منزل به دلیل کم بودن شاخه ها و یا ایجاد روشنایی و اشغال فضای بیش از حد به دلیل وجود شاخه های بیش از حد

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()