سبد خرید 0

ساخت لوستر با لوازم دور ریختنی

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | ﺳﻪشنبه 26 ارديبهشت 1396 در ساعت 11 : 22 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

گاهی وقتها میشود که به فکر تحولی نوین در دکوراسیون منزل خود میوفتیم منتهی مراتب ایده جدیدی به ذهنمان نمیرسد. در این مواقع بهتر است به اطراف خود نگاه دقیق تری بیندازیم تا بتوانیم از لوازم وسایلی که شاید دیگر کارایی اولیه را برایمان ندارند بهترین وسایل دکوری و تزئینی را بسازیم و تحویلی در دکوراسیون خود ایجاد کنیم.

1- استفاده از درام لباسشویی

امیدواریم که هیچگاه دچار خرابی ماشین لباس شویی نشویئد ولی به هر حال هر وسیله ای عمر مفیدی دارد که در صورتی که این زمان به سر آید باید کم کم به فکر جایگذین کردن این وسیله با وسیله ی نو باشید. ماشین لباسشویی یکی از این وسایل است  که ممکن است دچار خرابی شود.درام لباسشویی به دلیل ارتباط طولانی مدت و مداوم با آب احتمال خراب شدنش بیشتر از سایر قطعات است در صورتی که چنین مشکلی برای شما پیش آمد بهتر است به جای دور انداختن آن پس از تعویض آن با یک درام نو آنرا با رنگ های زیبایی رنگ آمیزی نمایید سپس با استفاده از مقداری سیم و یک یا چند لامپ میتوانید لوستری زیبا برای خود درست نمایید و تحول خاصی در دکوراسیون منزلتان ایجاد نمایید.

درام

2- استفاده از رنده

در منزل همه ی ما حداقل یک رنده برای تهیه غذا وجود دارد. به طبع رنده نیز جز لوازمی است که آن هم عمر مفیدی دارد و پس از مدتی به دلیل زنگ زدگی و یا کند شدن باید دور انداخته شود. بهتر است به جای دور ریختن آن با اضافه کردن مقداری سیم و سرپیچ و یک لامپ آنرا به لوستری متنوع و نو آور تبدیل کرده و در منزلتان از آن دوباره استفاده کنید.

 لوستر رنده ای

3- استفاده از لیوان یک بار مصرف

شاید بتوان گفت که استفاده از لیوان یکبار مصرف برای ساخت یک لوستر نوآور کم خرج ترین نوع لوستر باشد. شما میتوانید با چسباندن تعدادی لیوان یکبار مصرف در کنار هم و اضافه کردن لامپ در میان آنها به یک لوستر زیبا دست یابید.

 لوستر لیوانی

4- استفاده از چوب بستنی

یک فکر خلاقانه دیگر برای ساخت لوستر استفاده از چوب بستنی می باشد که با استفاده از آن می توانید یک لوستر کلاسیک و زیبا برای منزل خود تهیه نمایید.

 لوستر چوب بستنی

5-استفاده از قاشق یکبار مصرف

شما میتوانید با جدا کردن سر قاشق های یکبار مصرف به تعداد مورد نیاز و چسباندن آنها در اطراف یک بطری آب ده لیتری به یک لوستر زیبا با جلوه ای خیره کننده دست پیدا کنید.

لوستر قاشقی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()