سبد خرید 0

اتاق کودک و نورپردازی آن

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | چهارشنبه 20 ارديبهشت 1396 در ساعت 11 : 4 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

به دنیا آمدن نوزاد خود بخشی از لذت های بی وصف زندگی انسان است و آماده کردن اتاق برای نوزاد تازه رسیده نیز از جمله شادی هایی است که شاید نتوان هیچ مثالی مانند آن زد. یکی از مواردی که باید به آن توجه زیادی کرد رشد سریع کودک از نوزادی به کودکی است و این بزرگ شدن با تغییر نیاز های کودک نیز همراه است پس به همین خاطر باید به رنگ آمیزی اتاق کودک دقت بسیاری شود تا پس از مدتی مجبور به رنگ آمیزی مجدد نشویم. در خرید لوازم کودک باید به این نکته توجه نمود که بیشتر لوازمی که کودک از آنها استفاده میکند قبل از فرسوده شدن بی استفاده میشوند و دلیل آن هم رشد سریع کودک در یک ساله ی ابتدای زندگی اش می باشد. تخت و کمد و خیلی لوازم دیگر نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

یکی دیگر از موارد مهم دکوراسیون اتاق کودک استفاده از سیستم گرمایشی مناسب به همراه نور پردازی کافی می باشد . در طول روز دمای اتاق کودک باید بین 19 الی 22 درجه سانتی گراد باشد به همین منظور باید راهی برای رسیدن به این دما برای اتاق کودک بیابید. نور خورشید نباید به صورت مستقیم به اتاق کودک تابیده شود به همین منظور شما باید با استفاده از پرده های نازک  بر روی پنجره اتاق کودک قدرت نور خورشید را گرفته تا برای اتاق کودک مناسب باشد.

برای روشنایی اتاق کودک در شب بهتر است از لوستر مخصوص اتاق کودک استفاده نمایید  لوستر های اتاق کودک به طور معمول سر بالا هستند تا با ایجاد نور غیر مستقیم روشنایی اتاق کودک را تامین نمایند. اتاق کودک همواره در طول شب باید دارای میزان نور مشخصی باشد زیرا کودک در ابتدای تولد در اواسط شب نیز نیاز به تغذیه دارد و مادر باید بتواند در طول شب اقدام به تغذیه کودک و تعویض پوشک او باشد از این رو نور لوستر باید به حدی باشد که موجب بد خوابی کودک نیز نشود  پیشنهاد ما استفاده از کلید های تایمر دار می باشد که میتوان به وسیله آنها نور اتاق را تنظیم و در صورت نیاز آنها را از راه دور خاموش کرد


شما میتوانید برای خرید لوستر کودک و یا اطلاع از آخرین قیمت لوستر کودک همچنین اطلاع از لیست نمایندگی های فروش لوستر به بخش های مربوطه در سایت آی آر لوستر مراجعه نمایید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()